Raspored aktivnosti

U klupske aktivnosti svaki se član UIR Zagreba
može besplatno uključiti
od ponedjeljka do petka
od 8,00 do 20,00 sati prema sljedećem rasporedu..

druzenje2

PONEDJELJAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
korektivna gimnastika, grupa 4 *   9,00-9,45 h  

velika
dvorana

Stanko Svečak
korektivna gimnastika, grupa 1 *    10,00-10,45 h  
 velika
dvorana
Stanko Svečak
talijanski jezik ( osnove 1) * 12,30-13,30 h    velika
dvorana
Julija Škulić
   sportska radionica: belot , pikado,
nabaci krug, viseća kuglana  
   14,00-19,30 h  
velika
dvorana
  
predavanja i prezentacije 14,30-16,00 h   velika 
dvorana
 
korektivna gimnastika, grupa 3 *    16,30-17,15 h   velika
dvorana
Anita Kaiser
planinarski sastanak
svaki prvi ponedjeljak u mjesecu )
   16,30-17,30 h   potkrovlje Silvana Pongrac,
 Milivoje Obradović 
aerobika
  17,30-18,15 h     velika dvorana   Nataša Maravić,
Anita Kaiser
korektivna gimnastika, grupa 5 *    18,30-19,15 h  
velika
dvorana
Anita Kaiser

 

 

UTORAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
aquaaerobika, grupa 1 *   8,00 - 9,00 h  
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
  preventivno-zdravstvena akcija *
svaki drugi utorak )
   8,00 - 10,00 h  
mala dvorana  Nada Grgić
logoterapija
( obavezne prijave )

   9,00 - 12,00 h   potkrovlje Dušan Miljković
  korektivna gimnastika, grupa 2 *  
  10,00 - 10,45 h  
velika dvorana
 Stanko Svečak
joga 1 *
   11,00 - 12,00 h  
velika dvorana   Blanka Premužić 
kineziterapija 1 * 13,00-13,45 h   velika dvorana   Stanko Svečak, Anita Kaiser 
kineziterapija 2 * 14,00-14,45 h   velika dvorana  Stanko Svečak, Anita Kaiser 
sportska radionica: šah    14,00 - 19,30 h  
mala dvorana 
 
engleski jezik ( osnove 2) *
   15,00 - 16,30 h  
potkrovlje
 Anamarija Lazić 
joga 3 *
   16,30 - 17,30 h   velika dvorana
Kristijan Jurić 
engleski jezik ( osnove 1) *
   17,00 - 18,30 h   potkrovlje  Sabina Stepić 
pjevački zbor
   17,45 - 19,15 h  
velika dvorana  Zoltan Vukelić

 

 

SRIJEDA

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
aquaaerobika, grupa 2 *   8,00 - 9,00 h  
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
 korektivna gimnastika, grupa 1 *     10,00 - 10,45 h   
velika dvorana  Stanko Svečak 
rekreativna gimnastika *   11,00 - 12,00 h  
velika dvorana
Samija Bejtović  
talijanski jezik *   12,30 - 13,30 h    velika dvorana Julija Škulić
   radionica alternative
( druga i četvrta srijeda u mjesecu )

   15,00 - 16,30 h  
mala dvorana Radovan Boronić 
Informatička radionica * 15,00 - 16,45 h    potkrovlje Marijana Sugović
korektivna gimnastika, grupa 3 *    16,30 - 17,15 h   velika dvorana Anita Kaiser
planinarski sastanak
( prva srijeda u mjesecu )
   16,30 - 17,30 h  
mala dvorana Silvana Pongrac,
  Milivoje Obradović  
engleski jezik, konverzacija *    17,00 - 18,00 h   potkrovlje  Marija Raguž 
aerobika
  17,30 - 18,15 h     velika dvorana   Nataša Maravić,
Anita Kaiser
korektivna gimnastika, grupa 5 *   18,30 - 19,15 h   velika dvorana Anita Kaiser

 

 

ČETVRTAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
aquaaerobika, grupa 3 *   8,00 - 9,00 h  
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
 korektivna gimnastika, grupa 2 *
    10,00 - 10,45 h  
velika dvorana  Stanko Svečak 
 radionica Umijeće življenja, početna grupa *
   11,00 - 12,00 h  
mala dvorana  
 Dragica Pongrac 
 radionica Umijeće življenja, napredna grupa *
   12,30 - 13,30 h   mala dvorana     Dragica Pongrac 
kineziterapija 1 *
   13,00 - 13,45 h  
velika dvorana Anita Kaiser,
Stanko Svečak
kineziterapija 2 *    14,00 - 14,45 h   velika dvorana Anita Kaiser,
Stanko Svečak
radionica crtanja i slikanja
( drugi i četvrti četvrtak u mjesecu )
   15,00 - 17,00 h   potkrovlje   Ljiljana Smontara,
Nada Katanec
orijentalni terapijski plesovi     15,00 - 16,00 h   velika dvorana Anita Kaiser
   kreativno-likovna radionica /
/ radionica ručnih radova  
( prvi i treći četvrtak u mjesecu )
   15,00 - 17,00 h  
potkrovlje 
Mira Peršić 
Knjiga - tihi prijatelj 
( drugi i četvrti četvrtak u mjesecu )
   16,00 - 17,30 h   mala dvorana   Aleksandra Burić
joga 3 *
   16,30 - 17,30 h   velika dvorana Kristijan Jurić
foto grupa    17,30 - 19,30 h   mala dvorana   Dunja Kolar
pjevački zbor
   17,45 - 19,15 h  
velika dvorana Zoltan Vukelić  

 

 

PETAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
korektivna gimnastika, grupa 4 *   9,00 - 9,45 h  
  velika dvorana  
Stanko Svečak
rekreativna gimnasitka *     10,00 - 11,00 h  
velika dvorana    Samija Bejtović  
   kuglanje *
 ( obvezno ponijeti čiste tenisice ! ) 
   13,00 - 15,00 h   Kuglana Zagreb Damir Legvart
stolni tenis *

   12,00 - 16,00 h   

  velika dvorana  
  
   društvene igre  
   14,00 - 19,30 h  
mala dvorana 
   
dramska radionica 16,00 - 17,15 h     velika dvorana   Anita Kaiser
folklor   17,30 - 19,00 h     velika dvorana   Dragutin Sinković

 

 

AKTIVNOSTI koje se odvijaju izvan klupskih prostorija :

AKTIVNOST TERMIN MJESTO NAPOMENA
aquaaerobika
  utorak, srijeda, četvrtak,  
8,00 - 9,00 h  
Zimsko plivalište Mladost
   Trg Krešimira Ćosića 11   
   organizirane grupe
kuglanje

petak,  
13,00 - 15,00 h 

Kuglana  Zagreb
Kranjčevićeva 2
    samostalni odlazak
  (čiste tenisice obavezne) 


* ograničen broj sudionika

Sudjelovanje u svim navedenim aktivnostima omogućeno je isključivo članovima Udruge i potpuno je besplatno.

Za sve aktivnosti za koje je navedeno
da je broj sudionika ograničen,
potrebno se prethodno prijaviti.

zajednistvo

Uz predočenje važeće članske knjižice, moguće besplatno korištenje termina za velike bazene kako slijedi:

Zimsko plivalište Mladost ( veliki bazen) :
srijeda, od 14,30-15,30 sati (1 staza)

Utrina ( bazen prilagođen osobama s invaliditetom ) :
četvrtak, 10,00-11,00 sati (3 staze)
nedjelja, 10,00-11,00 sati (2 staze)

 

Svi članovi, zainteresirani za rekreativno bavljenje ili natjecanje u kuglanju i/ili streljaštvu, mogu se javiti Predsjedniku Sportskog društva invalida rada
( Ivica Lazić, mob 098/416998 ).