Skraćeni raspored aktivnosti

PONEDJELJAK   ( 8,00-16,00 h ) 

AKTIVNOST

VRIJEME MJESTO VODITELJI
 korektivna gimnastika, grupa 1  9,00-9,45 h  velika dvorana  Anita Kaiser, Stanko Svečak
 korektivna gimnastika, grupa 2   10,00-10,45 h  velika dvorana  Anita Kaiser, Stanko Svečak
šah  10,00-15,00 h  mala dvorana  Joakim Puškaš 
stolni tenis  12,00-14,00 h  velika dvorana  Anita Kaiser, Stanko Svečak 
pikado  12,00-14,00 h  prizemlje Anita Kaiser, Stanko Svečak 
nabaci krug  12,00-14,00 h  dvorište Anita Kaiser, Stanko Svečak 
e-kutak  prema dogovoru  mala dvorana volonteri 

NAPOMENA: Za vježbe u vodi i korektivnu gimnastiku OBAVEZNE su PRIJAVE zbog ograničenog broja mjesta, a za E-KUTAK zbog individualnog savjetovanja.
 

 

UTORAK   ( 12,00-20,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME MJESTO VODITELJI
logoterapija 9,00-12,00 h  potkrovlje Dušan Miljković 
kineziterapija, grupa 1 12,30-13,15 h  velika dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
šah 14,30-19,30 h  mala dvorana Joakim Puškaš 
pikado 14,30-19,30 h  prizemlje Anita Kaiser, Stanko Svečak
korektivna gimnastika, grupa 4 18,00-18,45 h  velika dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
e-kutak prema dogovoru  mala dvorana volonteri 

 NAPOMENA: Za logoterapiju, kineziterapiju i korektivnu gimnastiku OBAVEZNE su PRIJAVE zbog ograničenog broja mjesta, a za E-KUTAK zbog individualnog savjetovanja.

 

 

SRIJEDA   ( 8,00-16,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

korektivna gimnastika, grupa 1 9,00-9,45 h  velika dvorana  Anita Kaiser, Stanko Svečak 
 korektivna gimnastika, grupa 2   10,00-10,45 h  velika dvorana  Anita Kaiser, Stanko Svečak 
belot 10,00-15,00 h  mala dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
stolni tenis 12,00-14,00 h  velika dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
pikado 12,00-14,00 h  prizemlje Anita Kaiser, Stanko Svečak
nabaci krug 12,00-14,00 h  dvorište Anita Kaiser, Stanko Svečak
e-kutak  prema dogovoru  mala dvorana volonteri

 NAPOMENA: Za vježbe u vodi i korektivnu gimnastiku OBAVEZNE su PRIJAVE zbog ograničenog broja mjesta, a za E-KUTAK zbog individualnog savjetovanja.

 

 

ČETVRTAK   ( 12,00-20,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

 kineziterapija, grupa 1   12,30-13,15 h   velika dvorana   Anita Kaiser, Stanko Svečak 
belot 14,00-19,00 h  mala dvorana  Anita Kaiser, Stanko Svečak 
pikado 14,00-19,30 h  prizemlje  Anita Kaiser, Stanko Svečak 
 korektivna gimnastika, grupa 4  18,00-17,85 h   velika dvorana   Anita Kaiser, Stanko Svečak 
e-kutak  prema dogovoru  mala dvorana volonteri

 NAPOMENA: Za kineziterapiju i korektivnu gimnastiku OBAVEZNE su PRIJAVE zbog ograničenog broja mjesta, a za E-KUTAK zbog individualnog savjetovanja.

 

 

PETAK  ( 8,00-16,00 h )

AKTIVNOST

VRIJEME

MJESTO

VODITELJI

 aktivni petak u Maksimiru   8,00-10,30 h   Park Maksimir  Anita Kaiser, Stanko Svečak 
pletenje i heklanje  9,30-11,30 h  potkrovlje  Ana Lučić 
e-kutak  prema dogovoru  mala dvorana volonteri

NAPOMENA: Za e-kutak su OBAVEZNE PRIJAVE zbog individualnog savjetovanja.

 

 

 Volonteri za E-kutak: Lazić Anamarija, Ljubanović Vedran, Petravić Marcela, Švraka Marko.

 

Aktivni petak u Maksimiru: 

    8,00-8,30 h   jutarnje razgibavanje, istezanje i vježbe ravnoteže - na pozornici kod restorana
  8,30-10,30 h   nordijsko hodanje, polazak od pozornice

 

Sudjelovanje u svim navedenim aktivnostima omogućeno je isključivo članovima UIR Zagreba.

 

 

Svi članovi, zainteresirani za rekreacijsko bavljenje ili natjecanje u kuglanju i/ili streljaštvu,
mogu se javiti predsjedniku Sportskog društva invalida rada

(Ivica Lazić, mob: 098/416998).

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.

Ok