Adresa:
Anamarija Lazić, voditeljica - anamarija@uir-zagreb.hr

Anita Kaiser, savjetnica - anita@uir-zagreb.hr

Stanko Svečak, savjetnik - stanko@uir-zagreb.hr

Joško Matić, savjetnik - pravnik@uir-zagreb.hr

Maja Milković, stručni suradnik - maja@uir-zagreb.hr

Kristina Sever, suradnik - kristina@uir-zagreb.hr

Mira Peršić, suradnik - mira@uir-zagreb.hr


Fax:
Kliknuti na naziv (Stručna služba) za detalje
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok