Raspored aktivnosti

U klupske aktivnosti svaki se član UIR Zagreba
može besplatno uključiti
od ponedjeljka do petka
od 8,00 do 20,00 sati prema sljedećem rasporedu..

 

 

PONEDJELJAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
korektivna gimnastika, grupa 4 *   9,00 - 9,45 h  

velika dvorana

Stanko Svečak
korektivna gimnastika, grupa 1 *  10,00 - 10,45 h  
 velika dvorana Stanko Svečak
Brigitino savjetovalište 1 na 1 
( obvezna prethodna najava )
11,00 - 14,00 h    potkrovlje Brigita Krklec
e-kutak * 12,00 - 13,00 h    mala dvorana  Jašarević Selvina
talijanski jezik, početna grupa *
12,30 - 14,00 h    velika dvorana Julija Škulić
   sportska radionica: belot , pikado,
nabaci krug, viseća kuglana  
   14,00 - 19,30 h  
mala dvorana
  
korektivna gimnastika, grupa 3 *    16,30 - 17,15 h   velika dvorana Anita Kaiser
planinarski sastanak
svaki prvi ponedjeljak u mjesecu )
   16,30 - 17,30 h   potkrovlje  Silvana Pongrac,  Milivoje Obradović 
aerobika
  17,30 - 18,15 h     velika dvorana   Anita Kaiser
korektivna gimnastika, grupa 5 *
18,30 - 19,15 h   velika dvorana Anita Kaiser

 

 

UTORAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
vježbe u vodi *   8,00 - 9,00 h  
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
Tai Chi * 
  8,00 - 9,00 h    velika dvorana Damir Grbac 
  preventivno-zdravstvena akcija *
svaki drugi utorak )
   8,00 - 10,00 h  
mala dvorana  Nada Grgić
logoterapija
( obavezna pretodna najava )

   9,00 - 12,00 h   potkrovlje Dušan Miljković
  korektivna gimnastika, grupa 2 *  
  10,00 - 10,45 h  
velika dvorana
 Stanko Svečak
opuštanje s Blankom *
   11,00 - 12,00 h  
velika dvorana   Blanka Premužić 
e-kutak * 12,00 - 13,00 h   mala dvorana  Jašarević Selvina
kineziterapija, grupa 1 * 12,30 - 13,15 h   velika dvorana   Stanko Svečak, Anita Kaiser 
kineziterapija, grupa 2 * 13,30 - 14,15 h   velika dvorana   Stanko Svečak, Anita Kaiser 
sportska radionica: šah    14,00 - 19,30 h  
mala dvorana 
engleski jezik, grupa 1 *
   15,00 - 16,30 h  
potkrovlje
 Anamarija Lazić 
plesna rekreacija 16,30 - 17,30 h    velika dvorana  Anita Kaiser 
njemački jezik *
17,00 - 18,00 h    potkrovlje Marija Sabolić
pjevački zbor 
17,45 - 19,15 h    velika dvorana  Zoltan Vukelić

 

 

SRIJEDA

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
vježbe u vodi *   8,00 - 9,00 h   
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
 korektivna gimnastika, grupa 1 *     10,00 - 10,45 h   
velika dvorana   Stanko Svečak 
e-kutak * 12,00 - 13,00 h    mala dvorana  Jašarević Selvina
 talijanski jezik, napredna grupa * 
12,30 - 14,00 h    velika dvorana  Julija Škulić 
e-kutak * 15,30 - 16,30 h    potkrovlje Petar Đurić
Knjiga - tihi prijatelj
( druga srijeda u mjesecu )
15,30 - 17,00 h    mala dvorana    Aleksandra Marija Burić 
korektivna gimnastika, grupa 3 *    16,30 - 17,15 h    velika dvorana Anita Kaiser
 engleski jezik, konverzacija *
17,00 - 18,00 h    mala dvorana   Martina Raguž
aerobika
  17,30 - 18,15 h      velika dvorana    Nataša Maravić, Anita Kaiser 
korektivna gimnastika, grupa 5 *
18,30 - 19,15 h    velika dvorana  Anita Kaiser

 

 

ČETVRTAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
vježbe u vodi *   8,00 - 9,00 h  
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
Tai Chi * 
8,00 - 9,00 h    velika dvorana Damir Grbac
 korektivna gimnastika, grupa 2 *
    10,00 - 10,45 h  
velika dvorana  Stanko Svečak 
 Umijeće življenja *
    11,00 - 12,30 h  
mala dvorana  
 Dragica Pongrac 
e-kutak * 12,00 - 13,00 h   potkrovlje  Jašarević Selvina
kineziterapija, grupa 1 * 12,30 - 13,15 h   velika dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
kineziterapija, grupa 2 *    13,30 - 14,15 h   velika dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
radionica crtanja i slikanja
   14,15 - 16,00 h   potkrovlje    Ljiljana Smontara, Nada Katanec
kreativno-likovna radionica / 
/ radionica ručnih radova 
16,00 - 18,00 h   potkrovlje   Mira Peršić, Marija Pučić  
terapijski orijentalni plesovi
   16,30 - 17,30 h   velika dvorana Anita Kaiser
radionica digitalne fotografije
17,00 - 19,00 h   mala dvorana Dunja Kolar

 

 

PETAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
 korektivna gimnastika, grupa 4 *    9,00 - 9,45 h  
  velika dvorana  
 Maja Milković 
radionica pletenja i heklanja
10,00 - 12,00 h    potkrovlje    Ana Lučić 
e-kutak * 12,00 - 13,00 h    potkrovlje  Jašarević Selvina
Brzo, zdravo i fino
12,30 - 14,00 h    mala dvorana   Kristina Stanić 
stolni tenis *
   12,00 - 16,00 h  
  velika dvorana    
kuglanje   13,00 - 15,00 h     kuglana KK Medveščak-1958 Emil Kelcher 
   društvene igre  
   14,00 - 19,30 h  
mala dvorana 
   
engleski jezik, grupa 2 * 
17,00 - 18,00 h    potkrovlje   Martana Sirovina
folklor  
17,00 - 19,00 h    velika dvorana  Dragutin Sinković 

 

 

AKTIVNOSTI koje se odvijaju izvan klupskih prostorija :

AKTIVNOST TERMIN MJESTO NAPOMENA
 vježbe u vodi 
  utorak, srijeda, četvrtak,  
8,00 - 9,00 h  
Zimsko plivalište Mladost
   Trg Krešimira Ćosića 11   
        organizirane grupe 
    ( obavezna pretodna prijava ) 
kuglanje  petak,
13,00 - 15,00 h 

 kuglana Zagreb,
KK Medveščak-1958 
Kranjčevićeva 2

 obavezno ponijeti čiste tenisice 


*
ograničen broj sudionika

 

Sudjelovanje u svim navedenim aktivnostima omogućeno je isključivo članovima Udruge i potpuno je besplatno.

Za sve aktivnosti za koje je navedeno
da je broj sudionika ograničen,
potrebno se prethodno prijaviti.

zajednistvo

 

 

Gradski ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom i Gradski ured za sport i mlade dogovorili su termine za rekreativno plivanje članova UIR zagreba, a koji se mogu koristiti uz predočenje važećih članskih knjižica.

Sve niže navedene termine mogu koristiti članovi UIR Zagreba uz predočenje važeće članske knjižice.

Zimsko plivalište Mladost

* mali bazen (vježbe u vodi, pod stručnim nadzorom kineziologa) :
utorak, srijeda i četvrtak, od 8,00 do 9,00 sati - u razdoblju od 1.1-31.7.i 1.9-31.12.
S obzirom na ograničeni broj sudionika, termini se koriste isključivo po prethodnoj prijavi (tel. 4876294, e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.). 
Detalje o rasporedu i terminima organiziranih grupa možete pronaći klikom na sljedeću poveznicu: Raspored.

* veliki bazen (samostalno plivanje) :
srijeda, od 14,30-15,30 sati (1 staza) - u razdoblju od 1.1-31.7.i 1.9-31.12.

Bazenski kompleks Utrina

* veliki bazen:
četvrtak, 10,00-11,00 sati - u razdoblju od 1.1-31.7.i 1.9-28.11.(3 staze) i u razdoblju od 1.12-31.12. (2 staze)
nedjelja, 10,00-11,00 sati (2 staze) - u razdoblju od 1.1-31.7.i 1.9-31.12.

Bazenski kompleks Svetice

* veliki bazen:
subota, 11,00-12,00 sati - u razdoblju od 1.1-31.7.i 5.9-28.11.(2 staze) i u razdoblju od 1.12-19.12. (1 staza)

Bazenski kompleks Jelkovec

* veliki bazen:
subota, 9,00-10,00 sati - u razdoblju od 1.2-30.6.i 1.8-30.11. 1.12-19.12. (1 staza)

Svi članovi, zainteresirani za rekreativno bavljenje ili natjecanje u kuglanju i/ili streljaštvu, mogu se javiti Predsjedniku Sportskog društva invalida rada
( Ivica Lazić, mob 098/416998 ).

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.

Ok