Raspored aktivnosti

U klupske aktivnosti svaki se član UIR Zagreba
može besplatno uključiti
od ponedjeljka do petka
od 8,00 do 20,00 sati prema sljedećem rasporedu..

 

 

PONEDJELJAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
korektivna gimnastika, grupa 4 *   9,00 - 9,45 h  

velika dvorana

Stanko Svečak
korektivna gimnastika, grupa 1 *  10,00 - 10,45 h  
 velika dvorana Stanko Svečak
e-kutak *
obvezna prethodna najava )
10,00 - 11,30 h    potkrovlje Bruno Koški
Brigitino savjetovalište 1 na 1 
( obvezna prethodna najava )
11,00 - 14,00 h    potkrovlje Brigita Krklec
talijanski jezik, početna grupa *
12,30 - 14,00 h    velika dvorana Julija Škulić
   sportska radionica: belot , pikado,
nabaci krug, viseća kuglana  
   14,00 - 19,30 h  
mala dvorana
  
korektivna gimnastika, grupa 3 *    16,30 - 17,15 h   velika dvorana Anita Kaiser
planinarski sastanak
svaki prvi ponedjeljak u mjesecu )
   16,30 - 17,30 h   potkrovlje  Silvana Pongrac,  Milivoje Obradović 
aerobika
  17,30 - 18,15 h     velika dvorana   Anita Kaiser
korektivna gimnastika, grupa 5 *
18,30 - 19,15 h   velika dvorana Anita Kaiser

 

 

UTORAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
vježbe u vodi *   8,00 - 9,00 h  
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
Tai Chi * 
  8,00 - 9,00 h    velika dvorana Damir Grbac 
  preventivno-zdravstvena akcija *
svaki drugi utorak )
   8,00 - 10,00 h  
mala dvorana  Nada Grgić
logoterapija
( obavezna pretodna najava )

   9,00 - 12,00 h   potkrovlje Dušan Miljković
  korektivna gimnastika, grupa 2 *  
  10,00 - 10,45 h  
velika dvorana
 Stanko Svečak
opuštanje s Blankom *
   11,00 - 12,00 h  
velika dvorana   Blanka Premužić 
kineziterapija, grupa 1 * 12,30 - 13,15 h   velika dvorana   Stanko Svečak, Anita Kaiser 
kineziterapija, grupa 2 * 13,30 - 14,15 h   velika dvorana   Stanko Svečak, Anita Kaiser 
sportska radionica: šah    14,00 - 19,30 h  
mala dvorana 
engleski jezik, grupa 1 *
   15,00 - 16,30 h  
potkrovlje
 Anamarija Lazić 
plesna rekreacija 16,30 - 17,30 h    velika dvorana  Anita Kaiser 
njemački jezik *
17,00 - 18,00 h    potkrovlje Marija Sabolić
pjevački zbor 
17,45 - 19,15 h    velika dvorana  Barbara Suhodolčan

 

 

SRIJEDA

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
vježbe u vodi *   8,00 - 9,00 h   
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
 korektivna gimnastika, grupa 1 *     10,00 - 10,45 h   
velika dvorana   Stanko Svečak 
 talijanski jezik, napredna grupa * 
12,30 - 14,00 h    velika dvorana  Julija Škulić 
Knjiga - tihi prijatelj
( druga srijeda u mjesecu )
15,30 - 17,00 h    mala dvorana    Aleksandra MArija Burić 
korektivna gimnastika, grupa 3 *    16,30 - 17,15 h    velika dvorana Anita Kaiser
 engleski jezik, konverzacija *
17,00 - 18,00 h   mala dvorana   Martina Raguž
aerobika
  17,30 - 18,15 h      velika dvorana   Anita Kaiser
korektivna gimnastika, grupa 5 *
18,30 - 19,15 h   velika dvorana  Anita Kaiser

 

 

ČETVRTAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
vježbe u vodi *   8,00 - 9,00 h  
  Zimsko plivalište Mladost   
Stanko Svečak
Tai Chi * 
8,00 - 9,00 h    velika dvorana Damir Grbac
 korektivna gimnastika, grupa 2 *
    10,00 - 10,45 h  
velika dvorana  Stanko Svečak 
 Umijeće življenja *
    11,00 - 12,30 h  
mala dvorana  
 Dragica Pongrac 
kineziterapija, grupa 1 * 12,30 - 13,15 h   velika dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
kineziterapija, grupa 2 *    13,30 - 14,15 h   velika dvorana Anita Kaiser, Stanko Svečak
radionica crtanja i slikanja
   14,15 - 16,00 h   potkrovlje    Ljiljana Smontara, Nada Katanec
kreativno-likovna radionica / 
/ radionica ručnih radova 
16,00 - 18,00 h   potkrovlje   Mira Peršić, Marija Pučić  
terapijski orijentalni plesovi
   16,30 - 17,30 h   velika dvorana Anita Kaiser
radionica digitalne fotografije
17,00 - 19,00 h   mala dvorana Dunja Kolar

 

 

PETAK

AKTIVNOST VRIJEME MJESTO VODITELJI
 korektivna gimnastika, grupa 4 *    9,00 - 9,45 h  
  velika dvorana  
 Maja Milković 
radionica pletenja i heklanja
10,00 - 12,00 h    potkrovlje    Ana Lučić 
Brzo, zdravo i fino
12,30 - 14,00 h    mala dvorana   Kristina Stanić 
stolni tenis *
   12,00 - 16,00 h  
  velika dvorana    
   društvene igre  
   14,00 - 19,30 h  
mala dvorana 
   
engleski jezik, grupa 2 * 
17,00 - 18,00 h    potkrovlje   Martana Sirovina
folklor  
17,30 - 19,30 h    velika dvorana  Dragutin Sinković 

 

 

AKTIVNOSTI koje se odvijaju izvan klupskih prostorija :

AKTIVNOST TERMIN MJESTO NAPOMENA
 vježbe u vodi 
  utorak, srijeda, četvrtak,  
8,00 - 9,00 h  
Zimsko plivalište Mladost
   Trg Krešimira Ćosića 11   
     organizirane grupe 
 ( obavezna pretodna prijava ) 


*
ograničen broj sudionika

 

Sudjelovanje u svim navedenim aktivnostima omogućeno je isključivo članovima Udruge i potpuno je besplatno.

Za sve aktivnosti za koje je navedeno
da je broj sudionika ograničen,
potrebno se prethodno prijaviti.

zajednistvo

Uz predočenje važeće članske knjižice, moguće besplatno korištenje termina za velike bazene kako slijedi:

Zimsko plivalište Mladost ( veliki bazen) :
srijeda, od 14,30-15,30 sati (1 staza)

Utrina ( bazen prilagođen osobama s invaliditetom ) :
četvrtak, 10,00-11,00 sati (3 staze)
nedjelja, 10,00-11,00 sati (2 staze)

 

Svi članovi, zainteresirani za rekreativno bavljenje ili natjecanje u kuglanju i/ili streljaštvu, mogu se javiti Predsjedniku Sportskog društva invalida rada
( Ivica Lazić, mob 098/416998 ).

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok